Polievková Dagmar W, Ing.
.člen SAKo

Address
Slovakia (Slovak Republic)  

Komunikácia
+421 948 781 871
cattcoaching@gmail.com  

CAT Kouč Life & Business Integrative Coach
--------------------
Cieľové skupiny Individuálny aj skupinový koučing žien v procese zmeny v osobnom živote aj v práci, v manažmente aj mimo neho, špeciálne rozvojové programy pre ženy vo veku 40+.
--------------------
Pozície člen SAKo a ICF, Nezávislý HR konzultant, HR&Charity mentor, členka pracovnej skupiny Médiá SAKo, Regionálneho klubu koučov v Bratislave, ambasádorka a líderka Klubu koučiek a poradkýň osobného rozvoja OZ E-Ženy.
O mne
Som rada, že viem v koučingu užitočne spojiť svet biznisu a ženskej človečiny. Preto sa venujem hlavne vám, ženám. Moje dlhoročné životné skúsenosti mi pomáhajú podporiť Vás tam, kde to skutočne potrebujete.

Témy, ktoré rada koučujem:
Ako prežiť zmenu a nezblázniť sa, Inovácie v živote a v šatníku, Život v open space, Problematika pocitu zlyhávania v pracovnom alebo osobnom živote, Riešenie zmien v kariére v zrelom veku, Ako nemrhať svojim časom, Zamestnávanie rodičov po návrate z materskej a rodičovskej dovolenky. Zamestnávanie mladých dospelých z detských domovov.

Vlastné projekty:
Som autor viacerých projektov osobného rozvoja v ktorých využívam koučing: Bez mejkapu, Tréning prežitia v open space, HR on the floor, Ako správne prokrastinovať, DELL Business Operational Talent Aacademy, Ja si prácu nájdem, Month of Heroes for Charity, Peer coaching for DELL Slovakia Technical Support, a ďalšie.

This entry was last updated on Wednesday, April 25 2018 (05:35 PM).